• +90 232 478 09 79
    +90 532 547 40 64
  • info@platformizmir.com.tr

Nakliye Hizmetleri

İzmir ve çevresinde edindiğimiz 15 yıllık tecrübe ile, kendimizi sürekli geliştirerek, müşterilerimizin taleplerine uygun çözümler sunmaktayız.

Şehirlerarası Yük Taşımacılığı; Karayolu yük taşımacılığında müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmak gayesiyle, kalite standartlarına uygun araç filosu ve deneyimli uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz için her zaman en uygun (zaman-maliyet) kargo, yük, konteyner, lowbed taşıma kombinasyonunu oluşturarak günün 24 saati beklentileri eksiksiz olarak karşılamaktadır

Low-bed ve dorse filomuz ile iş makinaları, yat, fabrika ekipmanları, kiriş, reaktör, jeneratör, transformatör, trafo, rüzgar tirbünü, kazan gibi gabari dışı malzemelerinizi uzmanlık ve mühendislik gerektiren, coğrafi bakımdan ulaşılması en güç bölgelere güvenle ulaştırıyoruz.

Ağır Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Sektörler: Enerji, Makine, İnşaat, Otomotiv, Denizcilik, Maden, Telekomünikasyon, Liman İşletmeleri.

Şehir içi Yük Taşımacılığı;.Özenle seçilen paketleme malzemeleri, paketleme teknikleri, kullanılan her türlü araç ve uzman personeli ile ağırlığı ve hacmi ne olursa olsun, farklı gönderim şekillerine göre uygun maliyet hesaplamaları için taşıma işlerinizin tamamını İzmir Platform Vinç güvencesi ile hızlandırın.

izmir nakliyat
izmir nakliyat
izmir nakliyat
izmir nakliyat
izmir nakliyat
izmir nakliyat
izmir nakliyat
izmir nakliyat
izmir nakliyat
izmir nakliyat
izmir nakliyat
izmir nakliyat
8 7 5 0 7
  • +90 232 478 09 79
    +90 532 547 40 64

  • Gürpınar Mah. 7004 Sk. No:35 Pınarbaşı - Bornova / İZMİR

Hakkımızda

15 yılı aşkın tecrübemiz ile; İzmir'de vinç ve platform kiralama alanlarında hizmet vermekteyiz. Deneyimli kadromuz ve sağlam alt yapımızla; gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, müşteri taleplerini karşılamada kusursuz olmak amacındayız.

ARAÇLARIMIZ
Blog
© Tüm hakları saklıdır. 2015 İzmir Platform Vinç Kiralama Hizmetleri A.Ş. - Web Yazılım Dörtgen Dizayn