• +90 232 478 09 79
  +90 538 683 50 12
 • info@platformizmir.com.tr
 • May

  24

  2018

İş makinaları kiralamanın avantajlarından daha önceleri bol bol bahsetmiştik. Kiralık platform arayanlar için çeşidin ve beraberinde yapacakların seçimin avantajlarından da bahsedelim biraz.

Platformlar yüksek yerlerde yapılacak işler ve yüksek yerlere taşınacak yükler için kullanılan iş makinalarıdır. Platformlar kullanılacağı yere ve kullanım amacına göre değişik modellerdedir. Araç üstü platformlar, güvenlik açısından kurulum ya da kullanım aşamasında risk oluşturabilecek yerlerde tercih edilen platform modelidir. Bir aracın üzerinde monte edilmiş olan platform ile daha güvenli işler yapılması sağlanır. 20 metreden 40 metreye kadar tonaj farklılıklarına göre seçim yapabileceğiniz modelleri vardır. İnsan gücüden yüksek oranda yararlanılmasını ve işlerin hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Örümcek ya da diğer adıyla paletli platformlar dar alanlarda iç ya da dış mekan farkı olmadan çok rahat çalışma imkanı sunar. Özellikle alış veriş merkezi gibi çerde ve dışarda yapılması gereken işlerin olduğu yerlerde çok büyük çalışma kolaylığı sağlayacaktır.

Eklemli platform yine kapalı çalışma alanlarında sessiz iş yapabilme imkanı sunar. Standart ölçülerdeki kapılardan geçebilecek yapıda olduğundan  iç mekanlarda yapılacak işlerin kolayca ve hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Makas platformlar dar alanlarda rahat manevra kabiliyeti ile çok öenmli bir platform çeşididir. 8 metrede 27 metreye kadar yükseklik çeşitliliği vardır. Açık ve kapalı bir çok dar alanda diğer platform çeşitlerinin gerçekleştiremeyeceği çoğu işi yapmanızda çok büyük kolaylık sağlar.

İzmir platform vinç sizler için güvenilir iş makinası kiralama hizmetleri sağlamaktadır. Yükseğe çıkarılacak ve yüksekte yapılacak birçok işin üstesinden kolayca gelmeniz için son teknoloji ve yenilikçi manikalarımız ile sizler için en güvenilir olanı sunuyoruz.  İş makinası kiralamanın sizlere sunacağı tüm avantajlardan sınırsız yarar sağlayabilmeniz için tüm araç bakımlarınızı rutin olarak yapıyoruz. Sadece kiralamanın yapılmış olması ile değil işin çok sonrasında da sizler için en doğru hizmeti sağlamak için canla başla çalışıyoruz. Platform kiralama ve vinç kiralama konusunda İzmir başta olmak üzere, tüm çevre illere verilen muhteşem hizmetlerden siz de yararlanın istiyoruz. İş güvenliği ve işinizin kıymetini bilen İzmir Platform Vinç hep yanınızda olacaktır.

Yorum bırakın

8 6 2 3 8

Yorumlar

 • +90 232 478 09 79
  +90 538 683 50 12

 • Gürpınar Mah. 7004 Sk. No:35 Pınarbaşı - Bornova / İZMİR

Hakkımızda

15 yılı aşkın tecrübemiz ile; İzmir'de vinç ve platform kiralama alanlarında hizmet vermekteyiz. Deneyimli kadromuz ve sağlam alt yapımızla; gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, müşteri taleplerini karşılamada kusursuz olmak amacındayız.

ARAÇLARIMIZ
Blog
© Tüm hakları saklıdır. 2015 İzmir Platform Vinç Kiralama Hizmetleri A.Ş. - Web Yazılım Dörtgen Dizayn