• +90 232 478 09 79
  +90 538 683 50 12
 • info@platformizmir.com.tr
 • May

  28

  2018

İzmir kiralık vinç arayanlar buraya!

Kiralama firmaları arasında seçim yapmanın kriterlerini bilmeyenler ve aranması gereken özellikler ne olmalı sorusuna takılan ve vinç kiralama avantajları hakkında soru işareti olanlar da buraya lütfen.

İş makinası kiralama alıma göre çok daha avantajlıdır. Hem maddi açıdan hem de sorumluluk açısından sayılabilecek çok sayıda avantajı vardır. Bir ucundan başlayalım. Bir anda maddi bir çıkış yapmadan aylık giderler olarak göstererek edinmek en belirgin avantajıdır. böyle bir makinayı almak için ya öz sermayeden ciddi bir çıkış yapmanız gerekecek ya da bankalardaki kredi hakkınızdan taviz vermeniz gerekecektir. Bunlara hiç gerek kalmadan aynı bir daire kiralıyormuş ya da iş yeriniz için bir depo kiralıyormuş gibi vinç kiralayabilirsiniz. ve bu kiralama bedelini vergilendirme de avantaja çevirebilirsiniz. Kiralama süresi içerisinde farklı bir vinç çeşidine ihtiyacınız olması durumunda değişiklik yapabilirsiniz. BU da ikinci bir vinç almak zorunda kalmanız durumunu ortadan kaldıracaktır. Vinçlerin zaman kaybı yaşatmadan çalışabilmesi için rutin bakımlarının zamanında aksatmadan yapılması gerekir. Bu sorumluluğu da siz den alacak olan sistem vinç kiralama sistemidir. Rutin bakımlara ek olarak olası tamirat gerektiren arıza durumlarında da ya yerinde hizmet sağlanarak çözüme kısa zamanda ulaşılması ya da arızanın uzun sürecek bir tamirata konu olması durumlarında ikame araç ile zaman kaybının önüne geçmek yine kiralama firmasının sorumluluğudur. Vinç için yapılması zorunlu sigorta ve kasko gibi güvenceler de tamamen kiralama firması sorumlulundadır. Tüm bu sorumluluklar hem görevsel bağlamda hem de  maddi bağlamda sizin için yeterli avantajlardır. Operatörü de kiralama şansınız kiralama firmaları tarafından sağlanmaktadır. Vincin atıl olduğu zamanlarda boşu boşuna personel masrafı görmenize gerek kalmayacaktır.

İzmir platform vinç olarak kusursuz hizmet anlayışı ve profesyonel çalışma mekanizmamız ile işlerinize hız kazandıracak İzmir kiralık vinç hizmetleri vermekteyiz. Ayrıcalıklı hizmetler almak isteyen herkesi bekliyoruz. İşleriniz sizin için siz bizim için önemlisiniz. Platform kiralama ve vinç kiralama konusunda güven ve kalite birleşimi sunuyoruz. Siz işlerinizde mükemmellik kaygısı yaşamadan ivme kazanırken biz de sizler için faydalı şeyler yapıyor olmanın mutluluğunu yaşayacağız.


Yorum bırakın

3 8 2 1 9

Yorumlar

 • +90 232 478 09 79
  +90 538 683 50 12

 • Gürpınar Mah. 7004 Sk. No:35 Pınarbaşı - Bornova / İZMİR

Hakkımızda

15 yılı aşkın tecrübemiz ile; İzmir'de vinç ve platform kiralama alanlarında hizmet vermekteyiz. Deneyimli kadromuz ve sağlam alt yapımızla; gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, müşteri taleplerini karşılamada kusursuz olmak amacındayız.

ARAÇLARIMIZ
Blog
© Tüm hakları saklıdır. 2015 İzmir Platform Vinç Kiralama Hizmetleri A.Ş. - Web Yazılım Dörtgen Dizayn