• +90 232 478 09 79
  +90 532 547 40 64
 • info@platformizmir.com.tr
 • May

  15

  2018

Kiralık vinç ve kiralık platform bulabileceğiniz çok firma var fakat güvenilir ve aynı zamanda bütçenize uygun fiyatları bulabilmek için nasıl bir ayrım yapmamız gerekiyor bir bakalım.

İş makinası kiralamanın avantajlarından bahsederek başlamakta fayda var. Vinç ya da platform kiralama sebepleri firmaların ani maddi çıkışlar yapmakla başlar. İlk olarak bu sebeple iş makinası kiralama aramaları başlar. Bu takibi avantajları daha çok bilerek devam etmek takip edecektir. Bir vinci alma maliyetini düşünerek kiralama tercihi yapmak üzereyken birden fazla çeşidine işiniz gereği ihtiyaç duyacağınız vinç ve platformlar söz konusu olacaktır. Böyle bir durumla kiralama süresi içerisinde karşılamanız halinde gerekli olan vinç ya da platform çeşidinde değişiklik yapabilirsiniz. Bakımları da kiralama firması tarafından yapıldığından maliyeti düşüren bir etki oluşacaktır. Aynı zamanda bakımları düzenli yapılan araçların kontrol dışı bozulma ihtimali de çok ihtimali olan bir durum olmayacaktır. Kiralanan araçların bozulması ya da uzun sürede giderilecek hasara düşmesi gibi durumlarda işlerinizin zaman kaybetmemesi için ikame araç temin edilecektir. Vinç ya da platformu kiralamak yerine edinmeniz durumunda tamir gerektiren arıza durumlarında işlerin zamansal kaybı çoğu zaman iş kaybına adar gidebilecek olumsuz sonuçlar doğurabilir. İş makinalarının kiralanması ile işlerini yürüten işletmeler çoğunlukla işlerinin tüm süresi boyunca birden fazla vinç ya da platform çeşidine ihtiyaç duyarlar ve bu çeşitliliğe maliyet açmaktansa kiralamayı tercih ederler. Bu da demek oluyor ki aslında kiralama yolu ile iş yapan firmaların çoğu bir proje konusu işi gerçekleştiriyor. Hepimizin bildiği üzere proje işlerinde adam/gün hesabı esastır. Bu da şu sonuca varmamıza neden oluyor. İşin arıza ya da teknik bir soruna bağlı olarak bir gün bile aksaması plan ve programda değişikliği sorunlu kılacaktır.

Vinç kiralama ve platform kiralama konusunda sadece kiralıktır yazısına güvenerek ş birliği içine girmek çok sağlıklı bir karar olmayacaktır. Kiralamanın avantajlarını sonuna kadar gerçekçi sunan ve vaatlerinin arkasında duran firmalar tercih edilmelidir. İzmir platform vinçbahsettiğimiz doğruluğu size yaşatacak, bakımlı araç filosu ve işinin ehli ekip arkadaşları ile ziyaretinizi beklemektedir.

Yorum bırakın

1 7 3 5 3

Yorumlar

 • +90 232 478 09 79
  +90 532 547 40 64

 • Gürpınar Mah. 7004 Sk. No:35 Pınarbaşı - Bornova / İZMİR

Hakkımızda

15 yılı aşkın tecrübemiz ile; İzmir'de vinç ve platform kiralama alanlarında hizmet vermekteyiz. Deneyimli kadromuz ve sağlam alt yapımızla; gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, müşteri taleplerini karşılamada kusursuz olmak amacındayız.

ARAÇLARIMIZ
Blog
© Tüm hakları saklıdır. 2015 İzmir Platform Vinç Kiralama Hizmetleri A.Ş. - Web Yazılım Dörtgen Dizayn